שירותים

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית

לראות דרך קירות

נזילות בבית הן בעיה נפוצה שעלולה לגרום לנזקים משמעותיים בבתים ובמבנים. לעתים קרובות, נזילות אלה קשות לאיתור באמצעים ויזואליים רגילים, מכיוון שהן יכולות להתרחש במקומות נסתרים או קשים לגישה. במקרים כאלה, מצלמה תרמית היא הכלי האידיאלי לאיתור מדויק ויעיל של נזילות מים.

אנו בחברת אביב-טק מתמחים במתן שירותי איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית ומשתמשים בציוד המשוכלל והמתקדם ביותר שמאפשר לנו לאתר נזילות במהירות ובדיוק רב, ובעקבות כך להבטיח מינימום הרס.

איך מצלמה טרמית עובדת?

מצלמה טרמית היא מכשיר המנתח את קרינת החום הנפלטת מגופים ומשטחים, ויוצר מעין תמונה תרמית צבעונית המציגה את פיזור הטמפרטורות. באזורים בהם קיימת נזילת מים, הטמפרטורה תהיה שונה מהסביבה היבשה, מכיוון שהמים קרים או חמים יותר. הפער הטרמי הזה "נראה" במצלמה הטרמית כשינוי בצבע או בגוונים של התמונה, ומאפשר לזהות את מקור הנזילה. אנו משתמשים במצלמה המתקדמת ביותר אשר מאפשרת לנו לאתר את הנזילה בדיוק רב ובכך לחסוך שבירה מיותרת של קירות או מרצפות.

איתור מדויק של מקור הנזילה בבית הלקוח.

מתי כדאי להשתמש במצלמה טרמית?

השימוש במצלמה טרמית לאיתור נזילות מומלץ במגוון מצבים:

לא בטוחים אם יש לכם נזילה בבית? השאירו פרטים לייעוץ בחינם!

מהם הנזקים האפשריים מנזילות מים?

נזילות מים שאינן מטופלות כראוי ובזמן הנכון עלולות לגרום לנזקים חמורים למבנה ולגרור הוצאות תיקון יקרות במיוחד. בואו נדבר על הנזקים העיקריים:

החל מבעיות רטיבות ועובש ועד לנזקי הצפה, בעיות בטיחות ונזק למבנה עצמו, הבנו שנזילות יכולות לגרום לנזקים מורכבים ויקרים. לכן, חשוב מאוד לטפל בהן במהירות על ידי איתורן המדויק באמצעות מצלמה טרמית.

למה חשוב להזמין בעל מקצוע שמשתמש במצלמה טרמית מקצועית ולא זולה?

ראשית, חשוב להבין שלא כל אינסטלטור יודע לאתר נזילות באמצעות מצלמה טרמית, זוהי מומחיות ייחודית שדורשת ציוד טרמי מתקדם וכמובן ניסיון רב לשימוש במצלמה ופענוח התוצאות שלה.

שנית, יש לשים לב שבעל המקצוע לא משתמש במצלמה טרמית זולה ולא איכותית. ברוב המוחלט של המקרים מצלמה טרמית זולה פשוט אינה מספקת את הדיוק, הרגישות והאיכות הנדרשים על מנת לאתר נזילות, ושימוש במצלמה כזו על ידי בעל מקצוע שאינו מנוסה עלולה להוביל לתוצאות שגויות או לא מדויקות שיגררו הרס מיותר והוצאות לא צפויות מבלי לאתר את הנזילה.

אנו בחברת "אביב-טק" משתמשים במצלמה טרמית מהמתקדמות ביותר שקיימות כיום בשוק, מצלמה מדגם FLIR E54 שיודעת לספק תמונה באיכות עילית, בעלת רגישות גבוהה לטמפרטורות ויכולות ניתוח מתקדמות. בזכות המצלמה האיכותית ובשילוב הניסיון הרב של הצוות שלנו אנחנו מסוגלים להבטיח איתור מדויק של כל נזילה, גם הקטנות והנסתרות ביותר – במקסימום יעילות ובמינימום הרס.

אז נכון, לעיתים בהתחלה ההשקעה עלולה להיראות גבוהה, אך בסופו של דבר בעל מקצוע מנוסה שמשתמש בציוד מקצועי יידע לספק תוצאה שתחסוך לכם זמן, כסף ותסכול רב. 

יתרונות השירות שלנו:

צוות מנוסה ומקצועי

צוות המומחים שלנו בעל ניסיון רב באיתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית, ומתמחה באבחון ליקויים וקריאת המפה הטרמוגרפית

ציוד מתקדם ותקני

אנו משתמשים במצלמה טרמית מהמתקדמות ביותר בשוק המאפשרת לנו לקבל תיעוד מדויק של מצב הצנרת ולתת טיפול ממוקד לפתרון הנזילה.

תוצאות מדויקות ומהימנות

אנו יודעים לספק תוצאות מדויקות ומהימנות שיאפשרו לכם לקבל החלטות מושכלות לגבי תיקון ותחזוק צנרת אספקת המים.

שירות אדיב ואמין

אנו שמים דגש על מתן שירות אדיב ואמין, ותמיד מגיעים ללקוח עם חיוך על הפנים - פשוט כי אנחנו באמת אוהבים את מה שאנחנו עושים😁

מחירים נוחים

אנו מתחייבים להציע מחירים הוגנים ותחרותיים על איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית תוך מתן שירות מקצועי ללא פשרות ואחריות מלאה על כל עבודה.

סיכום

אז כפי שהסברנו, נזילות מים עלולות לגרום נזקים משמעותיים כמו רטיבות, עובש, הצפות ונזקים למבנה, שעלותם יכולה להיות גבוהה מאוד. לכן, חשוב להיעזר בבעל מקצוע מיומן ומנוסה שמשתמש במצלמה טרמית איכותית לאיתור מדויק של הנזילה.

אנו בחברת "אביב טק" משקיעים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובצוות מקצועי בעל ניסיון רב, ובכך מבטיחים איתור מוצלח ופתרון יסודי של הבעיה מההתחלה שתחסוך נזקי המשך ועלויות מכבידות.

סיכום

אז כפי שהסברנו, נזילות מים עלולות לגרום נזקים משמעותיים כמו רטיבות, עובש, הצפות ונזקים למבנה, שעלותם יכולה להיות גבוהה מאוד. לכן, חשוב להיעזר בבעל מקצוע מיומן ומנוסה שמשתמש במצלמה טרמית איכותית לאיתור הנזילה.

אנו בחברת "אביב טק" משקיעים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובצוות מקצועי בעל ניסיון רב, ובכך מבטיחים איתור מוצלח ופתרון יסודי של הבעיה שיחסוך נזקי המשך ועלויות מכבידות.