שירותים

פתיחת סתימות קשות וקלות

במהירות וביעילות

סתימות בביוב הן אחת הצרות שהכי משפיעות על שגרת החיים התקינה שלנו, הן בדרך כלל מלוות בריח חריף של ביוב או בהצפה של מים ואי אפשר להתעלם מהן. סתימות בביוב יכולות להיווצר ממגוון רחב של גורמים שיכולים להסב נזקים משמעותיים ובעיות תברואתיות. אז בין אם מדובר בסתימה קלה או קשה, חשוב להתמודד איתה במהירות כדי למנוע הידרדרות של המצב.

איך נוצרת סתימה בביוב?

סתימות נוצרות בדרך כלל כתוצאה מהצטברות של חומרים שונים בתוך צנרת הביוב. כאשר חומרים אלה מצטברים יחד לאורך זמן, נוצרות שכבות עבות של פסולת שיוצרות חסימה בצינורות ומונעות את זרימת המים והשפכים. ישנן מספר סיבות עיקריות שגורמות לסתימה בצנרת:

מהם הנזקים האפשריים מסתימות בביוב?

סתימות בביוב שלא מטופלות כראוי יכולות לגרום לנזקים חמורים:

כפי שניתן להבין, סתימות ביוב יכולות להיות מטרד קטן, אך הן גם עלולות לגרום לנזקים ממשיים ומשמעותיים. לכן, חשוב לטפל בהן בצורה מקצועית ובזמן, וכך למנוע השלכות חמורות.

סובלים מסתימות הולכות וחוזרות? השאירו פרטים לייעוץ בחינם!

איך אפשר להימנע מסתימות בביוב?

לאחר שדיברנו על הנזקים האפשריים כתוצאה מסתימות, והבנו שהמניעה הטובה ביותר היא שמירה על זרימה חלקה במערכת הביוב בבית, בואו נדבר על מספר כללי זהירות חשובים שיעזרו לכם למנוע סתימות בביוב מלכתחילה:

הקפדה על כל השלבים האלו תצמצם באופן משמעותי את הסיכוי שתפתיע אתכם סתימה ביום מן הימים ותבטיח לכם המשך שגרת חיים תקינה, לפחות בכל מה שקשור לסתימות בביוב. 

האם חייב בעל מקצוע לפתיחת סתימה בביוב?

במקרים מסוימים אתם תוכלו לפתוח את הסתימה בביוב בעצמיכם באמצעות שימוש בשיטות המסורתיות, ובמידה במדובר בסתימה קלה זה אכן עשוי לעבוד, אך אם מדובר בסתימה עיקשת כנראה שתצטרכו להיעזר בבעל מקצוע שמשתמש בכלים יותר רציניים.

סתימות קלות –
במקרים של סתימות קלות, ניתן לנסות להסיר אותם בכוחות עצמיכם באמצעות שימוש בפומפה המסורתית או שימוש בקפיץ ידני, רק שימו לב להשתמש בזהירות בקפיץ, שימוש לא נכון עשוי להזיק לצנרת. חשוב לזכור שפעולות אלו אפקטיביות רק אם אכן מדובר בסתימה קטנה וקלה.

סתימות קשות –
אם השיטות הביתיות המסורתיות לא פתרו את הבעיה, כנראה שמדובר בסתימה יותר רצינית. סתימות קשות ומורכבות מחייבות התערבות של בעל מקצוע מיומן שמשתמש בציוד מתקדם. אנו בחברת אביב-טק משתמשים במצלמת ביוב שמסייעת לנו לאתר את מקור הבעיה, לפתיחת הסתימה אנו משתמשים בציוד כרסום מתקדם ובכך מבטיחים את פתרון הבעיה תוך מתן חוות דעת על הגורם לה וטיפים למניעת חזרתה של הסתימה בעתיד.

יתרונות השירות שלנו:

צוות מנוסה ומקצועי

צוות המומחים שלנו בעל ניסיון רב ומתמחה בפתיחת סתימות בביוב, ויודעים להתמודד עם כל סוגי הסתימות - קלות וקשות.

ציוד מתקדם ותקני

אנו משתמשים בציוד טכנולוגי חזק ומתקדם המאפשר לנו לאתר את הבעיה ולטפל בסתימות שבביוב בקלות וביעילות רבה.

תוצאות מדויקות

אנו מספקים תוצאות מדויקות ומעניקים חוות דעת שתאפשר לכם לקבל החלטות מושכלות לגבי תחזוק נכון של הצנרת על מנת להימנע מסתימות חוזרות.

שירות אדיב ואמין

אנו שמים דגש על מתן שירות אדיב ואמין, ותמיד מגיעים ללקוח עם חיוך על הפנים - פשוט כי אנחנו באמת אוהבים את מה שאנחנו עושים😁

מחירים נוחים

אנו מתחייבים להציע מחירים הוגנים ותחרותיים על פתיחת סתימות בביוב תוך מתן שירות מקצועי ללא פשרות ואחריות מלאה על כל עבודה.

סיכום

סתימות בביוב יכולות להיות מטרד משמעותי ומקור לנזקים רציניים במידה ולא מטופלות כראוי. טיפול נכון, זהירות יומיומית והימנעות מהשלכת פסולת מוצקה לביוב, הם המפתח להימנעות מבעיות אלו. כאשר מדובר בסתימה קשה ועקשנית, חשוב להסתייע בשירותי מומחים בעלי הידע, הניסיון והציוד הנדרשים כדי לטפל בבעיה בצורה יסודית, יעילה ובטוחה עבור הבית והסביבה.

סיכום

סתימות בביוב יכולות להיות מטרד משמעותי ומקור לנזקים רציניים במידה ולא מטופלות כראוי. טיפול נכון, זהירות יומיומית והימנעות מהשלכת פסולת מוצקה לביוב, הם המפתח להימנעות מבעיות אלו.

כאשר מדובר בסתימה קשה ועקשנית, חשוב להסתייע בשירותי מומחים בעלי הידע, הניסיון והציוד הנדרשים כדי לטפל בבעיה בצורה יסודית, יעילה ובטוחה עבור הבית והסביבה.