תיקון נזקי צנרת ללא הרס

בטכנולוגיה מתקדמת

תוכן עניינים

צנרת הביוב היא אחד המרכיבים החשובים בכל בית או עסק, אך לעתים קרובות היא סובלת מליקויים ובעיות שונות כמו סתימות, נזילות, שברים ובלאי שנוצר עם הזמן כתוצאה מהתיישנות הצנרת. 

בעבר, על מנת לבצע תיקון פנים צנרת היה נדרש הרס נרחב במבנה, שבירת מרצפות ועבודות מסיביות ויקרות. אך היום, קיימת שיטה חדשנית שנקראת "תיקון צנרת בטכנולוגיית אל-הרס" שמאפשרת לנו לפתור את מרבית ליקויי הצנרת ללא שום צורך בעבודות הרס, שבירה או חפירה, בעלויות נמוכות משמעותית ומבלי לפגוע בשגרת חיי הדיירים.

מתי לא ניתן לתקן צנרת ללא הרס?

ישנם מספר מצבים בהם פחות מומלץ ואף לא ניתן לתקן צנרת ללא הרס:

באילו מצבים נדרש תיקון צנרת?

אמנם צנרת הדירה או הבניין בדרך כלל חזקה במיוחד, אך עם הזמן גם היא יכולה לסבול מליקויים שעלולים לפגוע בשגרת החיים שלנו. ישנם מספר מצבים עיקריים שבהם חיוני להזעיק שירותי תיקון צנרת מקצועיים על מנת לטפל בבעיה לפני שתחמיר:

במצבים אלו ואחרים, חשוב לא להמתין ולפעול במהירות על מנת למנוע נזקים ונזקים משניים שיכולים להסב נזק רב לבית ולעלות המון כסף. טיפול מקצועי בצנרת הוא הפתרון הנכון והבר קיימא.

זקוקים לתיקון צנרת ללא הרס? השאירו פרטים לייעוץ בחינם!

מהו התהליך לתיקון צנרת ללא הרס?

כמו שהסברנו קודם, תיקון צנרת ביוב ללא הרס זהו תיקון אשר מתבצע באמצעות ציוד וטכנולוגיות מתקדמות לחידוש ושיקום של צנרת פגומה או ישנה. אך עם זאת, יש חשיבות מאוד רבה לאופן תהליך אבחון הבעיה על מנת להתאים לה את הפתרון המיטבי. התהליך מורכב מ-4 שלבים עיקריים:

מהן השיטות העיקריות לתיקון הצנרת?

ישנן 3 שיטות עיקריות לתיקון צנרת ללא הרס, המשותף לכולן הוא שהתיקון מתבצע בצורה נקייה ללא הרס, שבירת קירות וחפירות, ובכך עוזר לשמור על שגרת חיי דיירי המבנה במהלך התיקון.

שיטת הטלאה (פאץ') – מתאימה לתיקון חורים קטנים וגדולים, חיבורים לא תקינים, שורשים בביוב ועוד… בשיטה זו אנו מורחים בד שעשוי מסיבי זכוכית (פיברגלס) בחומר אפוקסי ודבקים חזקים במיוחד. לאחר מכן, באמצעות הבד אנו עוטפים בלון גמיש מיוחד לצנרת, את הבלון אנו מחדירים לצנרת עד לאיזור הפגום בליווי מצלמת סיב אופטי על מנת לקבל תמונת מצב בשידור חי. כאשר הגענו לנקודה הרצויה אנו מנפחים את הבלון בלחץ אוויר חזק אשר גורם לטלאי שהכנו להיצמד לכל דפנות הצנרת, לסתום את החור או הכשל שנמצא וליצור תוואי חדש לגמרי בצנרת הביוב.

שיטת התזה אפוקסית – נועדה למצבים בהם אין אפשרות לבצע תיקון באמצעות פאץ' או שירוול בעקבות חוסר גישה או כשל תכנוני בצנרת.  בשיטה זו נחדיר 2 כלים ייעודיים לצנרת על מנת להתיז את החומר האפוקסי ובמקביל למרוח אותו באיזור הנדרש, כל זאת בליווי מצלמת סיב אופטי על מנת לבצע את ההתזה בצורה היעילה ביותר. בדומה לפאץ', גם שיטה זו מתאימה לתיקון חורים קטנים וגדולים ומאפשרת לטפל בכשלים נקודתיים לאורך הצנרת.

שיטת השירוול (ליינר) – מתאימה בעיקר כאשר יש חורים רבים מדי בצנרת, או שהיא ישנה ובלויה לגמרי ונדרשת החלפת צנרת מסיבית מבלי לבצע עבודות הרס וחפירה. בשיטה זו נשתמש בשרוול גמיש מיוחד מצופה בחומר פולימרי, לאחר מכן נחדיר את השרוול לתוך הצנרת וננפח אותו באמצעות אוויר חם. השרוול נדבק לכל דפנות הצינור לאורך כל הצנרת ובעצם יוצר צינור חדש בתוך הצינור הקיים בצורה אחידה שתחזיק מעמד לאורך שנים רבות, לעתים גם יותר מהצנרת המקורית.

יתרונות השירות שלנו:

צוות מנוסה ומקצועי

צוות המומחים שלנו בעל ניסיון רב, מתמחה בתיקוני צנרת בטכנולוגיית אל-הרס ומתחייב לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר שלה תוך מתן חוות דעת מקצועית.

ציוד מתקדם ותקני

אנו משתמשים בציוד מתקדם המאפשר לנו לטפל בשורש הבעיה מבלי לבצע עבודות הרס או שבירה ולתת פתרון יעיל מבלי לפגוע בשגרת חיי הדיירים.

תוצאות מדויקות ומהימנות

אנו מספקים תוצאות מדויקות ומקצועיות המאפשרות לכם לחזור לשגרת חיים מלאה עם עמידות איתנה לאורך שנים רבות.

שירות אדיב ואמין

אנו שמים דגש על מתן שירות אדיב ואמין, ותמיד מגיעים ללקוח עם חיוך על הפנים - פשוט כי אנחנו באמת אוהבים את מה שאנחנו עושים😁

מחירים נוחים ללא פשרות

אנו מתחייבים להציע מחירים הוגנים ותחרותיים על תיקון צנרת ללא הרס תוך מתן שירות מקצועי ללא פשרות ואחריות מלאה על כל עבודה!

סיכום

תיקון צנרת בשיטה של "ללא הרס" הוא הפתרון המקצועי והחסכוני ביותר לטיפול בבעיות צנרת ביוב בבתים ועסקים. זוהי שיטה חדשנית המשלבת טכנולוגיה מתקדמת, ידע מקצועי רב וציוד ייעודי מבלי להזדקק להרס ופגיעה במבנה, ומבלי לפגוע בשגרת חייהם של דיירי המבנה.

אנו באביב-טק מציעים מגוון שירותים מקיפים לתיקון צנרת ביוב ללא הרס תוך שימוש בשיטות הטובות ביותר, בעלי ניסיון רב ומתן פתרון איכותי ובר-קיימא לבעיות הצנרת.

סיכום

תיקון צנרת בשיטה של "ללא הרס" הוא הפתרון המקצועי והחסכוני ביותר לטיפול בבעיות צנרת ביוב בבתים ועסקים. זוהי שיטה חדשנית המשלבת טכנולוגיה מתקדמת, ידע מקצועי רב וציוד ייעודי מבלי להזדקק להרס ופגיעה במבנה, ומבלי לפגוע בשגרת חייהם של דיירי המבנה.

אנו באביב-טק מציעים מגוון שירותים מקיפים לתיקון צנרת ביוב ללא הרס תוך שימוש בשיטות הטובות ביותר, בעלי ניסיון רב ומתן פתרון איכותי ובר-קיימא לבעיות הצנרת.